NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
20 października 2019 r.

1. Dzisiaj XXIX niedziela zwykła.
    W sposób szczególny dzisiaj modlimy się w intencji misji. Wspieramy ich również naszą ofiarą. Z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wsparcie naszych misjonarzy pracujących na całym świecie.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę – na naszą budowę.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjne liczenie wiernych.
    O godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
    - dzieci w dni powszednie od poniedziałku do piątku na godz. 16.30;
    dorosłych codziennie o godz. 17.30.

3. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o 18.00 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

5. W piątek 25 października na Mszę św. o 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (I rok formacji).
    Prosimy wszystkich o obecność. Prosimy również o przyniesienie ze sobą wypełnionych dokumentów. Podczas tej Mszy św. uroczyście rozpoczniemy FORMACJĘ DO BIERZMOWANIA!!!

6. W najbliższy piątek 25 października w Sanktuarium MB Bolesnej
    o godz. 19.00 modlitwa uwielbienia. Szczegóły na plakacie.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i dla ich Rodzin z poświęceniem różańców.

8. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony pamięci i szczególnej modlitwie za zmarłych. W biurze parafialnym lub w zakrystii będzie można składać wypominki oraz intencje na Msze św. wspólne za zmarłych. Kartki na wypominki i Msze św. wspólne za zmarłych z podanymi datami Mszy św. są wyłożone przy wyjściach
    z kaplicy.

U ministrantów do nabycia:
- Pielgrzym - nowy numer; - Mały Pielgrzym dla dzieci
- Cegiełki na budowę kościoła

Ogłoszenie o pogrzebie:
Zmarł nasz Parafianin śp. Ryszard Szwarc, zamieszkały w Koscierzynie, ul. Norwida 4A. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek 22 paździenika o godz. 9.30 w naszym kościele.

Wieczny odpoczynek....